Ďalšie odchody

12.10.2013 22:44

Pred pár dňami nás opustila do ďalekého sveta naša kráska Angie (Angeline). Prevoz do Prahy ako i následny let do New Yorku zvládla naprosto v pohode, priam nad očakávanie.  Nová panička na ňu už čakala na letisku. Podľa slov paničky, Angie bola trochu unavená z cesty, ale to jej nebránilo preskúmavať letisko, neprejavovala strach z rôznych letištných hlukov, následnú cestu do nového domova si užívala a doma si začala obmotávať okolo packy nových kamošov. Angie sa už stihla kúpať aj v rybníku spolu s veľkým "bratom hovawartom" Lucom, stihli ponaháňať aj kurčatá a spolu s ostatnými vymýšľa nové darebáctva. Moc nás tešia samé pozitívne správy od Melissy a sme moc radi, že je s Angie moc spokojná. 

Dnes prišla na obhliadku šteniatok chovateľka z Rakúska. Rovnako ako panička Amandy, šteniatka poriadne preklepla, skontrolovala a neboli by to šteniatka, keby sa nepredviedli v plnej kráse. Alessandra sa zaujímala najmä o zimnú módu a tak kontrolovala šály, Armani hádzal očko či "dobrá teta" neprišla náhodou pre neho, ale nakoniec vybrala našu princeznú Anabelle.  Anabelle už teda rovnako ako jej súrodenci Ailleen, Amore Mio, Angeline odišla do nového domova. Našťastie nebude bývať ďaleko, len v neďalekej Viedni.

Amandička ešte musí chvíľku počkať kým odíde do Nórska. A tak si užíva života so súrodencami. Chodia na pravidelné prechádzky do škôlky, ktorú navštevuje naša dcérka a potom ukazujú aké sú skvelé aj v synovej škole. Chodíme na púte, na námestia, medzi ľudí, krásne chodia na vodítkach, zvládajú cestu autom a pomaly ich učíme aj základné povely. 

Do albumu na rajčeti sme pridali nové fotky šteniatok. Nové fotky nájdete tu: https://addavra.rajce.idnes.cz/Hovawart_-_Vrh_A/. Vytvorili sme samostatný album pre fotky šteniatok v nových domovoch. Ďakujeme majiteľom za zasielanie krásnych správ a fotiek. Album nájdete tu: https://addavra.rajce.idnes.cz/Vrh_A_-_v_novych_domovoch/